O firmie

Firma ARKBUD zajmuje się szerokim spektrum prac budowlanych. Działa na rynku od 2002 roku.

Budowa od podstaw

Zajmujemy się wykonawstwem budynków od podstaw. Specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym. Realizujemy prace przy większych obiektach takich jak biurowce, hale. Zajmujemy się robotami żelbetowymi i murarskimi. Realizujemy zlecenia od fundamentów po stan deweloperski. Na życzenie Klienta jesteśmy gotowi dostarczyć wszelkie niezbędne materiały.

Działamy na terenie Wielkopolski, zaś naszą ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych. Z chęcią podejmiemy współpracę na zasadach podwykonawstwa.

Doświadczona brygada i wysoka jakość

Nasza brygada liczy kilkadziesiąt osób. Są to murarze oraz specjaliści od prac żelbetowych, doświadczeni budowlańcy z fachem w rękach. Współpracujemy także ze sprawdzonymi i zaufanymi dekarzami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować prace aż po dach.

W naszych realizacjach stawiamy na jakość i rzetelność wykonania. Niemniej istotne jest dla nas to, aby zlecenia były realizowane w określonym terminie – wiemy jak ważna to sprawa.

Na swoim koncie mamy już wiele zrealizowanych obiektów i grono zadowolonych inwestorów. Jako podwykonawcy wykonywaliśmy prace, które były sporym wyzwaniem, a jednocześnie oznaką zaufania ze strony Generalnych Wykonawców.

Zadowolony Klient kluczem do sukcesu

Umowy zawsze dopasowujemy do wymagań Klienta. Formy płatności dostosowujemy do potrzeb zleceniodawcy, a każde zlecenie wyceniamy indywidualnie - w grę także wchodzą rabaty. Na nasze usługi oczywiście dajemy gwarancję. Z wielką chęcią służymy także doradztwem. Jako, że na rynku jesteśmy już od ponad dekady, to znamy się na rzeczy, wskażemy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

Najlepszą rekomendacją i zachętą do współpracy z nami niech zaś będzie fakt, iż znakomita większość zlecanych nam prac, to prace z polecenia. A co to znaczy? Iż nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług. Zapraszamy więc do kontaktu i dołączenia do tego grona!

Kontakt

ARKBUD Arkadiusz Zmysłowski
63-440 Raszków
Tel.: 505 115 351
e-mail: arkbud@tlen.pl
NIP 622-227-93-59